Freestyle den 2021

Fotogalerie

Freestyle den

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka

Zveme všechny, kdo si chtějí vyzkoušet Freestyle BMX nebo Freestyle koloběžku, na sportovní odpoledne do bikeparku Brumov-Bylnice. Sporovní odpoledne pod názvem Freestyle den se uskuteční 9. 10. 2021. Začínat budeme přibližně od oběda a končit budeme někdy v podvečer.

Na Freestyle dnu budeme mít připraveno:

  • Soutěže - abyste neodcházeli s prázdnou, vymysleli jsme pro vás pár soutěží, kde můžete vyhrát několik drobností.
  • Občerstvení - sice nebudeme mít točené pivo ani limču, menší bar s občerstvením ale bude.
  • Dětské překážky - náš bikepark disponuje opravdu velkými překážky, které jsou použitelné i pro profesionální jezdce. Na první svezení by to chtělo ale něco menšího, proto budeme mít nahoře na betonu několik menších překážek na vyzkoušení základních věcí.
  • Půjčovnu BMX kol - můžete si zadarmo půjčit a vyzkoušet BMX kolo. budeme mít i pár dětských velikostí. (A pokud nemáte, půjčíme vám i helmu)
  • Půjčovna Freestyle koloběžek - v říjnu už bychom měli mít konečně připravený nový povrch nahoře vedle bikeparku. Tam budou připravené menší překážky, které budou sjízdné i na koloběžce. Do bikaparku však koloběžky kvůli konstrukcím bohužel stále nebudou moct.

Kdo z vás přemýšlí nad adrenalinovým sportem, přijďte si vyzkoušet, jestli je Freestyle BMX nebo koloběžka tím pravým. A vy rodiče, kteří přemýšlíte jakým směrem sportovně vést vaši ratolest, přijďte se podívat, že Freestyle stojí za to!